Gwarantujemy bezpieczeństwo

KWATERA posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Spółka dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Jako profesjonalny i odpowiedzialny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Stabilna sytuacja finansowa Spółki, nowoczesny styl zarządzania oraz ogólnopolska skala działalności gwarantują odpowiedni standard usług oraz bezpieczeństwo we współpracy. Naszym atutem jest dobra znajomość rynku oraz wszystkich wprowadzanych norm i regulacji prawnych. Dbamy, aby nasi partnerzy byli dobrze poinformowani i świadomi przepisów obowiązujących w sektorze mieszkań.

Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa na terenie naszych osiedli i zarządzanych przez nas budynków. Dobrze zorganizowane place zabaw, odpowiednio oznaczone miejsca parkingowe oraz odśnieżone w okresie zimowym chodniki wpływają na komfort życia mieszkańców. Na życzenie Klientów zapewniamy także usługi monitoringu i ochrony oraz całodobową obsługę recepcji.

Bezpieczeństwo współpracy to również odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Nasza firma na przestrzeni lat zdobyła specjalistyczne certyfikaty i branżowe wyróżnienia. Cieszymy się zaufaniem Agencji Mienia Wojskowego, na rzecz której świadczymy usługi zarządzania nieruchomościami oraz mieszkaniami służbowymi dla żołnierzy Wojska Polskiego.

Zarządzamy inteligentnie

Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych Klientów proponujemy wybór optymalnych rozwiązań dla każdej konkretnej nieruchomości. Analizując wielkość i charakter budynków sugerujemy zastosowanie maksymalnie efektywnych narzędzi i procedur. Oferujemy profesjonalne doradztwo i rozwiązania pozwalające na sukcesywne podnoszenie realnej wartości nieruchomości.

Dla wielu naszych Klientów kluczowe znaczenie ma zachowanie wysokiego standardu obiektów oraz możliwie niskich kosztów utrzymania nieruchomości. Racjonalne gospodarowanie funduszami, odpowiedni dobór podwykonawców oraz korzyści wynikające ze skali naszej działalności pozwalają na obniżanie kosztów eksploatacyjnych budynków i lokali. Stosujemy zasadę zarządzania poprzez wartość nieruchomości oraz dbamy o utrzymanie jej prawidłowego stanu technicznego. Dla każdej nieruchomości proponujemy opracowanie, wdrożenie a następnie rozliczenie planu finansowego.

W procesie obsługi Klientów i zarządzania wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wprowadziliśmy czytelne i przyjazne dla użytkowników oprogramowanie oraz elektroniczny system sprawozdawczości pozwalający na dokładną analizę i ocenę danych. Regularne informowanie Klienta o stanie technicznym nieruchomości, rezultatach prowadzonych kontroli i wynikach rozliczeń finansowych pozwala na bieżąco monitorować wszystkie istotne kwestie związane z utrzymaniem i administrowaniem nieruchomością. Naszym partnerom biznesowym, aby zapewnić pełną przejrzystość procesu obsługi Klienta, proponujemy wdrożenie autorskiego systemu raportowania.

Oferujemy więcej

Naszym Klientom oferujemy więcej. Zapewniamy nie tylko profesjonalne administrowanie nieruchomościami, kompleksową obsługę techniczną i księgowo-podatkową, ale także nadzór budowlany, obsługę prawną oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Proponujemy zwiększenie efektywności procesu zarządzania nieruchomością poprzez wdrożenie nowoczesnych narzędzi i procedur oraz pomoc w wyborze rozwiązań prowadzących do wzrostu wartości obiektów.

Wewnątrz i wokół budynków aranżujemy przestrzeń mając na uwadze komfort życia mieszkańców. W naszym zespole pracują specjaliści gotowi doradzać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Architekt krajobrazu pomoże zadbać o funkcjonalność i estetykę nieruchomości, a architekt wnętrz będzie wspierał przy meblowaniu i dekorowaniu pomieszczeń. Z uwagi na posiadany potencjał jesteśmy w stanie na życzenie Klienta realizować zlecenia nietypowe także w krótkim okresie czasu.

Nasza Spółka w latach 2004-2014 wybudowała 16 osiedli mieszkaniowych na terenie całego kraju. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych. Na życzenie Klientów skutecznie przeprowadzamy rozbudowy, remonty i modernizacje nieruchomości.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług realizowanych przez naszą Spółkę.

Doświadczenie i wyższy standard

Od 2002 roku nasza Spółka stale zwiększa zakres i skalę świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm stanowią gwarancję obsługi Klientów na najwyższym poziomie. Kompleksowo zarządzając nieruchomościami mieszkaniowymi zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę dysponującą niezbędną wiedzą, umiejętnościami oraz przygotowaniem zawodowym. W naszej siedzibie oraz zespołach terenowych pracują kompetentni i odpowiedzialni administratorzy, licencjonowani zarządcy nieruchomości, inżynierowie nadzoru budowlanego, specjaliści obsługi technicznej, księgowi, doradcy Klienta oraz recepcjoniści.

Dynamicznie rozwijamy obszar i skalę prowadzonej działalności w oparciu o wzrost kompetencji i umiejętności naszych pracowników. Prowadzimy regularne szkolenia dla kadry bezpośrednio zarządzającej i administrującej obiektami oraz dla osób odpowiedzialnych za obsługę techniczną. Systematycznie aktualizujemy swoją wiedzę, również poprzez udział
w seminariach i konferencjach poświęconych nowym trendom na rynku zarządzania nieruchomościami.

Stale dbamy o podnoszenie standardów i jakości naszych usług. Wprowadziliśmy wewnętrzne procedury kontroli i nowoczesne systemy operacyjne usprawniające administrowanie budynkami. Dzięki informatyzacji wybranych obszarów zarządzania wzrosła efektywność wykorzystania zasobów. Zmiany sprawiły, że proces obsługi Klienta w naszej organizacji stał się jeszcze bardziej przejrzysty i skuteczny.

Patrzymy w przyszłość. W oparciu o wypracowaną wieloletnią strategię działania wprowadzamy do oferty nowe usługi i systematycznie zwiększamy skalę naszej działalności. Śledzimy nowe trendy i zmiany na rynku mieszkaniowym. Stale doskonalimy nasze umiejętności, ponieważ głównym celem Spółki pozostaje satysfakcja właścicieli i użytkowników nieruchomości.

Indywidualna obsługa Klienta w całej Polsce

Rozumiejąc zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów indywidualnie ustalamy warunki współpracy. Z szerokiego wachlarza oferowanych usług pomagamy wybrać zestaw najbardziej dopasowany do Państwa oczekiwań. Dbamy o interesy naszych Klientów i troszczymy się o zachowanie wysokich standardów we współpracy. Z najwyższą starannością wywiązujemy się z podpisanych umów i wszystkich naszych obowiązków.

Kompleksowo i profesjonalnie obsługujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy sieć biur regionalnych w 10 dużych miastach. Łącznie realizujemy umowy w ponad 150 lokalizacjach, zarządzając ponad 700.000 m² powierzchni mieszkaniowych.

W każdym z naszych 10 Oddziałów Terenowych zatrudniamy specjalistów odpowiedzialnych za obsługę administracyjną, w tym licencjonowanych zarządców nieruchomości, wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami budowlanymi oraz specjalistów obsługi technicznej. Dział księgowości korzysta z nowoczesnego oprogramowania i zapewnia prawidłową obsługę wszystkich rozliczeń finansowych. Stale pozostajemy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy kontakt z pracownikami naszej Spółki, zapewniamy dyżury na terenie obsługiwanych nieruchomości oraz zapraszamy do korzystania z infolinii dla mieszkańców.

Rozumiemy potrzeby innych

Uważnie słuchamy naszych partnerów biznesowych i stale doskonalimy nasze umiejętności. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony właścicieli i użytkowników nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców na terenie zarządzanych przez nas osiedli w Opolu, Szczecinie czy Wrocławiu wybudowaliśmy place zabaw dla dzieci.

Priorytetem jest dla nas budowa długofalowych i satysfakcjonujących relacji z otoczeniem. Chcemy skutecznie rozwiązywać problemy i odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.
Z uwagi na posiadany potencjał i indywidualne podejście elastycznie dopasowujemy się do oczekiwań naszych partnerów. Gwarantujemy dyskrecję i lojalność zawsze przestrzegając zasad etyki zawodowej.

Rozumiemy potrzeby społeczne. Wspieramy wybrane inicjatywy. Nasza Spółka była partnerem II Biegu Pamięci Rotmistrza Pileckiego w Markach, IV Sztafety Pamięci Generała Broni Tadeusza Buka, 53 edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej w Szydłowcu oraz X Biegu Marszałka w Sulejówku.Nasze usługi

Zarządzanie
nieruchomościami
Wspólnoty
mieszkaniowe
Zarządzanie
najmem
Mieszkania
służbowe i internaty
Nieruchomości
niezabudowane
Wynajem mieszkań, lokali
usługowych i garaży
Tanie
noclegi
Inwestycje
i remonty
Usługi
dodatkowe
KWATERA-Strona_www-Layout-(AfterFirstPresentation)-HOME_PAGE-v8-07

AMW Towarzystwo
Budownictwa Społecznego
„KWATERA” Sp. z o.o.

Adres siedziby:

ul. Starościńska 1
02-516 Warszawa
tel. 22 379 45 45
fax: 22 379 45 44
info: 801 066 552
kwatera@amwkwatera.pl

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000140528
NIP: 526-26-75-121

Copyright © 2014 Wszelkie Prawa Zastrzeżone - AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.