Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku

„KWATERA" została laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości”. Konkurs miał na celu wyłonienie liderów z grupy najprężniej działających zarządców nieruchomości w Polsce oraz popularyzację dobrych praktyk zarządzania mieniem wspólnot mieszkaniowych. Członkowie kapituły konkursowej docenili nasz profesjonalizm, wysokie standardy zarządzania oraz pracy, a także inwestycje w zarządzanych nieruchomościach podnoszące ich wartość.

Certyfikat Rzetelności 2013

Wyróżnienie dla Spółki za solidne wywiązywani się ze wszystkich swoich zobowiązań finansowych, za rzetelną postawę w biznesie oraz dbałość o terminowe regulowanie swoich płatności.

Symbol Budownictwa Społecznego 2011

Spółka uzyskała tytuł Symbol Budownictwa Społecznego 2011 w ramach ogólnopolskiego programu promocyjnego prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazeta Prawna. Kapituła Programu nagrodziła nas za szeroko pojętą jakość, doceniając przede wszystkim dynamikę rozwoju: rozszerzenie działalności o usługi zarządzania nieruchomościami, znaczące inwestycje oraz sprawność funkcjonowania.

Mazowiecka Firma Roku 2006

I miejsce w kategorii „usługi deweloperskie”, tytuł Mazowieckiej Firmy Roku za działalność w 2005 roku i złota statuetka Mazowieckiego Orła Biznesu.

Złota Kielnia 2006

Statuetka „Złotej Kielni” i I miejsce w kategorii budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego realizowanego w systemie TBS za realizację budynków mieszkalnych wykończonych „pod klucz”, zlokalizowanych w Lublinie przy ul. Spadochroniarzy 5B i 5C.

Lider Rynku 2006

Tytuł “Lidera Rynku” za Najlepszy w Polsce Produkt – energooszczędne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia.

Kryształowa Cegła 2005

I miejsce w konkursie DOM 2005 na najlepszą inwestycję budowlaną Euroregionu Bug za: Budynki mieszkalne wielorodzinne Lublin, ul. Spadochroniarzy 5b i 5c w kategorii: Budynki mieszkalne realizowane przy ograniczonych kosztach.

Lubuski Mister Budowy

Wyróżnienie w konkursie Lubuski Mister Budowy – Edycja 2006 na najlepszy obiekt budowlany w kategorii budownictwo wielomieszkaniowe za budynek przy ulicy Zdrojowej 8 w Zielonej Górze.

Mazowiecka Firma Roku 2005

I miejsce w kategorii usług deweloperskich, tytuł Mazowieckiej Firmy Roku za działalność w 2005 roku i złota statuetka Mazowieckiego Orła Biznesu.

AMW Kwatera
Skip to content