NASZA MISJA

Zaspokajamy potrzeby mieszkaniowe żołnierzy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, komplementarne wobec zadań realizowanych i wyznaczonych przez Agencję Mienia Wojskowego.

Od lat działamy również na rynku komercyjnym, a naszymi partnerami w biznesie są Wspólnoty Mieszkaniowe, instytucje, developerzy oraz właściciele nieruchomości.

CO ROBIMY

Zarządzamy nieruchomościami od 2002 roku, czyli prawie 20 lat. To nasza podstawowa działalność. Łączny zarządzany przez KWATERĘ zasób, to m.in. około 4 000 000 m² i blisko 32 000 lokali mieszkalnych. Działamy w całej Polsce, poprzez centralę w Warszawie i sieć 10 Oddziałów Terenowych oraz ponad 50 Biur.

Wspólnoty mieszkaniowe

Budynki

Mieszkania

Internaty

Kwatery

Grunty

Wybudowaliśmy już 16 Osiedli Mieszkaniowych dla Żołnierzy Sił Zbrojnych RP i ich rodzin. W 2021 roku rozpoczęliśmy nową inwestycję mieszkaniową – Osiedle w Warszawie przy ul. Gilarskiej. Zainicjowaliśmy również proces przygotowania kolejnych inwestycji: w Krakowie przy ul. Czerwone Maki, w Siedlcach przy ul. Hozera oraz w Elblągu przy ul. Lotniczej.

KWATERA  od początku działalności  i w dużej skali świadczy szeroki zakres usług dla budownictwa mieszkaniowego. Daje to nam przewagę konkurencyjną w usługach zarządzania nieruchomościami. Korzystamy z  bogatego doświadczenia naszej kadry inżynieryjno-techniczej, posiadającej stosowne uprawnienia z zakresu poszczególnych branż i dysponującej profesjonalnym sprzętem, co pozwala na kompleksową realizację zadań i szybkie rozwiązywanie wszelkich utrudnień pojawiających się w budynkach zarządzanych przez naszych administratorów

Remonty w zarządzanych nieruchomościach

Nadzory inwestorskie i autorskie

Kontrole okresowe

Projektowanie i kosztorysowanie

Doradztwo i opinie techniczne

Posiadamy nieruchomości na wynajem w dobrych lokalizacjach w Polsce, po przystępnych cenach, zadbane i bezpieczne.
Zapraszamy do współpracy!

Mieszkania

Lokale użytkowe

Miejsca parkingowe

Noclegi w Internatach

AMW Kwatera
Skip to content