Adres

Miejscowość:

Warszawa

Ulica:

Zielone Zacisze

Numer domu:

11B

Kod pocztowy:

Cena:

80 zł/m2/miesiąc

Powierzchnia:

123,95

Kontakt

Beata Długosz

Telefon 1:

693 084 147

Telefon 2:

Email:

Nowy lokal o pow. 123,95 m² + taras 76,54 m² usytuowany w biurowcu na parterze nowej Inwestycji Gilarska 90 w Warszawie na Targówku, pod adresem Zielone Zacisze 11B.

Lokal z przeznaczeniem na gastronomię, składa się z pomieszczenia głównego (sala restauracyjna) o pow. 88,73 m² oraz zaplecza dla gastronomii o pow. 35,22 m². Do lokalu przynależy również taras o pow. 76,54 m². Taras w cenie! Czynsz wraz z opłatami liczymy tylko od pow. 123,95 m²

Lokal może służyć również jako lokal handlowo-usługowy, w tym gabinet, biuro lub sklep.

W budynku na czterech piętrach znajdują się powierzchnie biurowe (ponad 2.600 m²), które będą w pełni zasiedlone (potencjalni klienci najemcy). Do biurowca przylega nowy blok mieszkalny, w planach budowa kolejnych mieszkań na dużej działce Wynajmującego. Obok osiedle domów jednorodzinnych, nieco dalej duże osiedla mieszkaniowe – atrakcyjna okolica na prowadzenie własnego biznesu.

Wysokość podanej stawki czynszu zostanie powiększona o należny podatek VAT.

Koszty mediów w lokalu (energia cieplna, woda ciepła, woda zimna, ścieki, energia elektryczna w lokalu) będą odrębnie płacone przez najemcę w formie miesięcznych zaliczek. Ostatecznie będą obciążały najemcę zgodnie z rzeczywistym zużyciem na podstawie odczytów z podliczników. Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi będzie również odrębnie płacona przez najemcę.

Dodatkowe opłaty: zaliczka miesięczna na opłatę eksploatacyjną 30 zł netto za m²/miesiąc. Zaliczka będzie rozliczana po zakończeniu roku kalendarzowego, w oparciu o faktycznie poniesione koszty usług dotyczących części wspólnych, przypisanych do lokalu. Zaliczka zostanie powiększona o należny podatek VAT.

Umowy na usługi rtv, Internet, telefonię komórkową itp. oraz ochronę lokalu, najemca zawiera we własnym zakresie i koszty z nimi związane nie są zawarte w stawce czynszu i opłacie eksploatacyjnej.

Parking ogólnodostępny przed biurowcem – liczba miejsc ograniczona. Płatne niezadaszone miejsce parkingowe naziemne lub płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Liczba i cena wynajmu miejsc parkingowych płatnych do uzgodnienia.

Wymagana kaucja w wysokości 3-krotności wartości miesięcznego czynszu oraz oświadczenie w formie aktu notarialnego, w którym Najemca poddaje się egzekucji i zobowiązuje się do opróżnienia i wydania lokalu w sytuacji określonej w treści umowy najmu.

Najemca dokona własnym staraniem i na swój koszt prace adaptacyjne uzgodnione z Wynajmującym i przygotuje lokal do odbioru oraz przeprowadzi jego odbiór (Sanepid, KM, PSP, PINB) oraz uzyska Decyzję o pozwoleniu na użytkowanie lokalu.

Lokal do wynajęcia – I kw.2024

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Media

Woda

Elektryczność

Kanalizacja

Telefon

Połączenia transportowe

AMW Kwatera
Skip to content