Adres

Miejscowość:

Warszawa

Ulica:

Zielone Zacisze 11B

Numer domu:

Kod pocztowy:

Cena:

75 zł/m2/miesiąc

Powierzchnia:

366,31

Kontakt

Beata Długosz

Telefon 1:

693084147

Telefon 2:

Email:

Nowe powierzchnie na wynajem –  366,31 m² –  z przeznaczeniem na biura, klinikę, siłownię itp. usytuowane w biurowcu na II piętrze nowej Inwestycji Gilarska 90 w Warszawie na Targówku, pod adresem Zielone Zacisze 11B.

W budynku na czterech piętrach znajdują się powierzchnie biurowe (ponad 2.600 m²), które będą w pełni zasiedlone (potencjalni klienci najemcy). Do biurowca przylega nowy blok mieszkalny, w planach budowa kolejnych mieszkań na dużej działce Wynajmującego. Obok osiedle domów jednorodzinnych, nieco dalej duże osiedla mieszkaniowe – atrakcyjna okolica na prowadzenie własnego biznesu.

Wysokość podanej stawki czynszu zostanie powiększona o należny podatek VAT.

Opłaty za media w wynajmowanych pomieszczeniach obejmujące: energię cieplną, ciepłą i zimną wodę, ścieki, energię elektryczną uiszcza Najemca oraz Najemca wnosi opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości zgodnej z zadeklarowaną przez Najemcę kwotą, która zostanie ujęta przez Wynajmującego w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi). Powyższe opłaty nie są zawarte w stawce czynszu.

Dodatkowe opłaty: zaliczka miesięczna na opłatę eksploatacyjną 30 zł netto za m²/miesiąc. Zaliczka będzie rozliczana po zakończeniu roku kalendarzowego, w oparciu o faktycznie poniesione koszty usług dotyczących części wspólnych, przypisanych do wynajmowanych pomieszczeń. Zaliczka zostanie powiększona o należny podatek VAT.

Umowy na usługi rtv, Internet, telefonię komórkową itp. oraz ochronę wynajmowanej powierzchni, Najemca zawiera we własnym zakresie i koszty z nimi związane nie są zawarte w stawce czynszu.

Parking ogólnodostępny przed biurowcem – liczba miejsc ograniczona. Płatne niezadaszone miejsce parkingowe naziemne lub płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Liczba i cena wynajmu miejsc parkingowych płatnych do uzgodnienia.

Wymagana kaucja w wysokości 3-krotności wartości miesięcznego czynszu oraz oświadczenie w formie aktu notarialnego, w którym Najemca poddaje się egzekucji i zobowiązuje się do opróżnienia i wydania lokalu w sytuacji określonej w treści umowy najmu.

Najemca dokona własnym staraniem i na swój koszt prace adaptacyjne uzgodnione z Wynajmującym i przygotuje powierzchnie na wynajem do odbioru oraz przeprowadzi ich odbiór (Sanepid, KM, PSP, PINB) oraz uzyska Decyzję o pozwoleniu na użytkowanie wynajętych pomieszczeń.

Powierzchnie do wynajęcia – od zaraz

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt: 693 084 147

Media

Woda

Elektryczność

Kanalizacja

Telefon

Połączenia transportowe

AMW Kwatera
Skip to content