AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. administrowania nieruchomościami

(wymiar etatu: 1)

Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa

Zakres zadań:

  • realizacja zadań z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej i eksploatacyjnej oraz ewidencji dot. nieruchomości,
  • współpraca z dostawcami usług związanych z utrzymaniem nieruchomości, nadzór nad ich właściwą realizacją,
  • protokolarny odbiór i przekazywanie nieruchomości,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych nieruchomości, podejmowanie czynności mających na celu usunięcie awarii oraz jej przyczyn i skutków
  • nadzór nad firmami świadczącymi usługi sprzątania oraz bieżącej konserwacji;
  • dokonywanie odczytów wskazań liczników
  • rozliczanie kosztów dostawy mediów
  • opisywanie faktur/rachunków pod względem rachunkowym zgodnie z zawartymi umowami
  • bieżący kontakt z lokatorami
  • bieżąca obsługa programu do zarządzania nieruchomościami

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie zawodowe związane z administrowaniem nieruchomościami min. 2 lata – mile widziane doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych,
  • licencja zarządcy nieruchomości lub ukończone studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami lub certyfikowany kurs zarządzania nieruchomościami – będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • możliwość dysponowania własnym samochodem (rekompensowane przez pracodawcę ryczałtem)
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, samodzielność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • finansowanie szkoleń zawodowych i innych,
  • bezpłatny pakiet medyczny oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie kart sportowych oraz możliwość nabycia kart dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowania z funduszu socjalnego (do wypoczynku, okularów, wydarzeń kulturalnych/rozrywkowych i in.).

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV (wymagane dokumenty aplikacyjne w formacie pdf.) na adres: hr@amwkwatera.pl, z dopiskiem w temacie wiadomości: Specjalista ds. administrowania nieruchomościami – Warszawa

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą i przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

UWAGA!WAŻNE!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest konieczna do rozpatrzenia aplikacji w ramach prowadzonej procedury rekrutacyjnej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych do celów związanych z prowadzoną rekrutacją na stanowisko: Specjalista ds. administrowania nieruchomościami- Warszawa

Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane również dla potrzeb przyszłych rekrutacji w AMW TBS „KWATER” Sp. z o.o., jednakże jedynie w przypadku, gdy wyrazi Pan/Pani na to odrębną zgodę, która umieszczona zostanie w dokumentach aplikacyjnych, o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych do celów związanych z przyszłymi rekrutacjami.”

Treść oferty (pobierz)

    Załączniki (CV, portfolio)

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z prowadzoną rekrutacją. (wymagane)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z przyszłymi rekrutacjami.

    AMW Kwatera