Garaże Szczecin

Szukasz bezpiecznego miejsca na swój pojazd w Szczecinie? Na naszym osiedlu przy ul. Sadowskiego 1, 2, 3 i 5 możesz wynająć indywidualny garaż. W celu wynajęcia garażu należy wziąć udział w licytacji. Cena wywoławcza 214 zł netto, 263,22 zł brutto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Garaże Wrocław

Szukasz bezpiecznego miejsca na swój pojazd we Wrocławiu? Na naszym osiedlu przy ul. Koszarowej 6 i 8 możesz wynająć indywidualny garaż. W celu wynajęcia garażu należy wziąć udział w licytacji. Cena wywoławcza 227 zł netto, 279,21 zł brutto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Garaże Giżycko

Szukasz bezpiecznego miejsca na swój pojazd w Giżycku? Na naszym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego 9a możesz wynająć indywidualny garaż. W celu wynajęcia garażu należy wziąć udział w licytacji. Cena wywoławcza 182 zł netto, 223,86 zł brutto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Garaże Legionowo

garaże Legionowo Piaskowa

Szukasz bezpiecznego miejsca na swój pojazd w Legionowie? Na naszym osiedlu przy ul. Piaskowej nr 49 (i kolejne) możesz wynająć indywidualny garaż. W celu wynajęcia garażu należy wziąć udział w licytacji. Cena wywoławcza 201 zł netto,  247,23 zł brutto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Garaże Elbląg

Garaże Elbląg

Szukasz bezpiecznego miejsca na swój pojazd w Elblągu? Na naszym osiedlu przy ul. Piechoty 16 i 17 możesz wynająć indywidualny garaż. W celu wynajęcia garażu należy wziąć udział w licytacji. Cena wywoławcza 182 zł netto,  223,86 zł brutto. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.        

AMW Kwatera
Skip to content