Zarządzanie najmem

 

Nasza Spółka oferuje dla Klientów biznesowych profesjonalne zarządzanie mieszkaniami na wynajem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wypracowanym procedurom obsługi Klientów zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Usługi Spółki mają charakter kompleksowy. Wypracowane procedury zdawczo-odbiorcze, ekspresowe naprawy i remonty oraz efektywny system rozliczeń i windykacji gwarantują każdorazowo szybkie i sprawne przekazywanie mieszkań kolejnym użytkownikom.

Naszym Klientom proponujemy m.in. doradztwo architekta wnętrz, zakup i konserwację mebli oraz wyposażenia i elementów dekoracyjnych a także bieżące naprawy i konserwację urządzeń. Ponadto, na zlecenie indywidualne najemcy zapewniamy bieżące sprzątanie lokalu oraz szeroki zakres usług dodatkowych.

Nasza Spółka posiada doświadczenie w pozyskiwaniu najemców indywidualnych na rynku komercyjnym. Pozostające w dyspozycji Spółki lokale mieszkalne i użytkowe, garaże i stanowiska postojowe wynajmowane są instytucjom i osobom fizycznym. Dla naszych Klientów przygotujemy oferty najmu zapewniając bezpieczeństwo i przejrzystość procesu pozyskiwania i wyłaniania najemców oraz podpisywania umów i egzekwowania zawartych w nich zobowiązań.

Szczegółowy zakres realizowanych zadań każdorazowo dopasowany jest do indywidualnych oczekiwań Klientów instytucjonalnych. Kompleksowa oferta obsługi lokali mieszkalnych na wynajem obejmuje także pomoc w pozyskiwaniu i doborze najemców, opracowanie zasad najmu oraz projektów umów z najemcami.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy m.in.:

  • wdrożenie sprawdzonych procedur przekazywania lokali do użytkowania (protokoły zdawczo-odbiorcze) reprezentację właściciela w relacjach z najemcą, Wspólnotą Mieszkaniową lub Spółdzielnią
  • nadzór nad utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego mieszkań i lokali
  • doradztwo architekta i wykończenie wnętrz w systemie „pod klucz”
  • zakup i konserwację mebli oraz wyposażenia i elementów dekoracyjnych
  • naprawy i konserwację urządzeń (serwis techniczny „złota rączka”)
  • ekspresowe remonty i naprawy przy zmianie najemcy
  • profesjonalne prowadzenie rozliczeń bieżących i końcowych
  • efektywne prowadzenie windykacji należności
  • bieżące sprzątanie lokali
  • inne usługi uzgodnione z właścicielem mieszkań i lokali

Zarządzanie najmem to usługa adresowana głównie do inwestorów czerpiących zyski z wynajmowania mieszkań i lokali usługowych. Mogą z niej jednak skorzystać również osoby fizyczne, które nie mają czasu na samodzielne zarządzanie wynajmowanymi nieruchomościami. Dzięki wsparciu doświadczonych zarządców właściciel może skupić się na czerpaniu zysków z najmu, bez obaw o terminowość rozliczeń, stan techniczny obiektów czy dobór rzetelnych najemców. Nasza Spółka zapewnia kompleksowe działania, które będą korzystne tak dla właścicieli, jak i dla najemców.

Usługa zarządzania najmem to profesjonalna obsługa lokali i ich najemców (nawet gdy właściciel przebywa w innym mieście lub zagranicą), oszczędność czasu i kosztów związanych z dojazdami do mieszkań i lokali oraz obsługą formalności (przesyłanie dokumentów, umawianie fachowców itp.) oraz szansa na uniknięcie sytuacji konfliktowych. AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. to Wasz zaufany partner w dziedzinie nieruchomości.Nasze usługi

Zarządzanie
nieruchomościami
Wspólnoty
mieszkaniowe
Zarządzanie
najmem
Mieszkania
służbowe i internaty
Nieruchomości
niezabudowane
Wynajem mieszkań, lokali
usługowych i garaży
Tanie
noclegi
Inwestycje
i remonty
Usługi
dodatkowe
KWATERA-Strona_www-Layout-(AfterFirstPresentation)-HOME_PAGE-v8-07

AMW Towarzystwo
Budownictwa Społecznego
„KWATERA” Sp. z o.o.

Adres siedziby:

ul. Starościńska 1
02-516 Warszawa
tel. 22 379 45 45
fax: 22 379 45 44
info: 801 066 552
kwatera@amwkwatera.pl

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000140528
NIP: 526-26-75-121

Copyright © 2014 Wszelkie Prawa Zastrzeżone - AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.