AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Starszy specjalista – kosztorysant

Wymiar:1/2 etatu

Wynagrodzenie:

3.500 – 4.000 brutto

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Wykonywanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Wykonywanie obmiarów z natury na budowie;
  • Wykonywanie kosztorysów inwestorskich i powykonawczych;
  • Analiza i weryfikacja kosztorysów oraz przedmiarów pod względem poprawności ich wykonania;
  • Współpraca z  instytucjami  zewnętrznymi  w  zakresie  powierzonych  zadań  i  kompetencji  w  celu  jak najefektywniejszego zrealizowania procesu inwestycyjnego.

Wymagania:

  • znajomość kosztorysowania w programie Norma Pro – warunek konieczny,
  • wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania robót ogólnobudowlanych,
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu obiektów na terenach zamkniętych (wojskowych),
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu robót sanitarnych, instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel, AutoCAD);
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny,

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego (wymagane dokumenty aplikacyjne w formacie pdf.) na adres:  hr@amwkwatera.pl, z dopiskiem w temacie wiadomości: Starszy specjalista – kosztorysant – Warszawa

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą i przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest konieczna do rozpatrzenia aplikacji  w  ramach  prowadzonej  procedury  rekrutacyjnej:  „Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  przez  AMW  TBS KWATERA” Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych do celów związanych z prowadzoną rekrutacją na stanowisko Starszy specjalista – kosztorysant – Warszawa

    Załączniki (CV, portfolio)

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z prowadzoną rekrutacją. (wymagane)
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z przyszłymi rekrutacjami. (wymagane)