Adres

Miejscowość:

Kraków

Adres:

Montelupich 3

Kod pocztowy:

31-155

Cena:

CENA ATRAKCYJNA!
PYTAJ KAŻDORAZOWO
W OBIEKCIE

Kontakt

Telefon:

451168994

Fax:

Email:

joanna.chytry@amwkwatera.pl

Kierownik:

Joanna Chytry

Nocleg w wyjątkowym miejscu.

Czy miałeś możliwość nocowania w internacie wojskowym? Nie ! Dawno !  To czas korzystać  z oferty noclegów w jednym z wyjątkowych miejsc  – naszym internacie w Krakowie.

Start

Po zaparkowaniu samochodu na naszym parkingu dla gości, tudzież dotarciu innym środkiem lokomocji nasze recepcjonistki wskażą przygotowany przytulny pokój.

Posil się przed wycieczką

W naszej kuchni można przygotować herbatę i posiłek a następnie wyruszyć na zwiedzanie Krakowa.

Spacerkiem do Rynku Głównego

Nasz internat znajduje się ok 2 km do Rynku Głównego. W dobie fit kultury dojście do wspomnianego miejsca zajmie ok 20 minut, czyli jakieś 4 000 kroków. Kontynuując wycieczkę można zobaczyć w pierwszej kolejności Muzeum Książąt Czartoryskich. Następnie możemy pójść do Kościoła Mariackiego skąd rozbrzmiewa Hejnał Mariacki. W kościele znajduje się Ołtarz Wita Stwosza. Kolejna z atrakcji to Zamek na Wawelu w pobliżu znajduje się Smok Wawelski. Do internatu można wrócić ulicą Kanonicza i po drodze zobaczyć Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie. Tym sposobem możemy zrobić nawet 20 000 kroków. Dzięki temu z czystym sumieniem po powrocie możemy skonsumować pyszne posiłki oferowane przez bar znajdujący się w naszym obiekcie. Po wrażeniach intensywnego dnia można odpocząć w przytulnym pokoju i zaplanować dalsze zwiedzanie Krakowa i okolic.

Zapraszamy

 

Godziny otwarcia:

pn -pt 06:00 – 20:00

Udogodnienia w obiekcie

Parking

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Pobyty grupowe

Kuchnia / Jadalnia

Udogodnienia w pokoju

Telewizor

Atrakcje w okolicy

Basen / Aquapark

Kajaki

Ścieżki rowerowe

Plac zabaw

Restauracje

Kino

Muzea i zabytki

ZOO

Siłownia

Skip to content