JESTEŚMY DOSTĘPNI RÓWNIEŻ ON-LINE

 

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, AMW TBS “KWATERA” Sp. z o.o. uruchomiła nowoczesny system e-kartoteka, pozwalający na elektroniczną komunikację między Mieszkańcem i Administratorem Nieruchomości. Dzięki wprowadzeniu nowych udogodnień każdy Mieszkaniec będzie miał możliwość, przy pomocy telefonu lub logując się na stronie http://e-kartoteka.pl na komputerze stacjonarnym, przez 24 godziny na dobę, 7 w dni w tygodniu,  zgłosić usterkę, przeczytać ogłoszenie Administratora oraz pobrać w wygodny sposób wzory dokumentów.  

E-kartoteka jest produktem dostarczonym przez firmę Mieszczanin, działającą na rynku, od 1987 roku, zajmującą się rozwiązaniami informatycznymi dla zarządców nieruchomości. Rozwiązania oferowane przez Mieszczanina odpowiadają na realne potrzeby mieszkańców.

Jak skorzystać z systemu e-kartoteka ?

W celu skorzystania z e-kartoteka należy wypełnić Deklarację i dostarczyć do Administratora Nieruchomości.  Formularz z Deklaracją Mieszkańca znajdziecie Państwo w skrzynkach pocztowych. Formularze Deklaracji są dostępne na stronie www.amwkwatera.pl – w celu pobrania Deklaracji proszę klikąć tutaj. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionej Deklaracji Administrator Nieruchomości dostarczy indywidualny login i hasło.

W celu zalogowania się do e-kartoteka na komputerze stacjonarnym lub laptopie, należy wejść w zakładkę Strefa Mieszkańca/e -kartoteka na stronie www.amwkwatera.pl lub kliknąć tutaj. Do zalogowania się do platformy e-kartoteka wykorzystuje się otrzymany login i hasło.  Istnieje również możliwość korzystania z  e-kartoteka w urządzeniu mobilnym – telefon, tablet z systemem Android lub iOS. W tym celu należy pobrać darmową  aplikację e-kartoteka ze Sklepu Play lub App Store. Do aplikacji można się zalogować przy pomocy otrzymanego loginu i hasła.Nasze usługi

Zarządzanie
nieruchomościami
Wspólnoty
mieszkaniowe
Zarządzanie
najmem
Mieszkania
służbowe i internaty
Nieruchomości
niezabudowane
Wynajem mieszkań, lokali
usługowych i garaży
Tanie
noclegi
Inwestycje
i remonty
Usługi
dodatkowe
KWATERA-Strona_www-Layout-(AfterFirstPresentation)-HOME_PAGE-v8-07

AMW Towarzystwo
Budownictwa Społecznego
„KWATERA” Sp. z o.o.

Adres siedziby:

ul. Starościńska 1
02-516 Warszawa
tel. 22 379 45 45
fax: 22 379 45 44
info: 801 066 552
kwatera@amwkwatera.pl

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000140528
NIP: 526-26-75-121

Copyright © 2014 Wszelkie Prawa Zastrzeżone - AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.